Servis, montáž a služby

Zabezpečujeme rôzne ďalšie služby a montáž, kontaktujte nás

Zjednotenie vložiek na spoločný kľúč (1 kľúč)

Už nemusíte nosiť veľké zvazky kľúčov, na všetky Vaše zámky vám postačí jediný klúč.
Ak Váš zvazok kľúčov pripomína závažie a v jednotlivých kľúčoch máte chaos, je načase s tím niečo robiť. Keď využijete službu zjednocovanie vložiek, bude Vám stačiť jeden kľúč na ľubovoľný počet zámkov. Systém je možné využiť pre domácí, tak i pre firemné prostredie. Tento systém Vás jednoduchým a bezpečným sposobom zbaví starosti s používaním mnoho rozných kľúčov. Napr. pre vstupné dvere, garáž, bránku, pivnicu, dielňu, alebo záhradný domček nemusíte používať samostatné kľúče, ale postačí vám jeden SPOLOČNÝ KĽÚČ.

 

Systémy generálneho a hlavného kľúča (SGHK)  Formulár na stiahnutie / tabuľka SGHK KEYmax

Podstatou systému hlavného a generálneho kľúča (SGHK) je, že jedným kľúčom môžete otvoriť viaceré dvere a to na základe určených prístupových práv. Systém SGHK je vhodný nielen pre firmy, ale aj pre domácnosti či bytové domy. Napríklad generálny riaditeľ má generálny kľúč, ktorým otvorí všetky dvere a miestnosti. Hlavné kľúče môžu mať napríklad vedúci oddelení pre všetky miestnosti svojho oddelenia a skupinové kľúče zamestnanci, ktorí otvoria už len niektoré miestnosti a dvere.

Výroba kľúčov podľa zámku

Prekódovanie vložky - PRI STRATE KĽÚČA - (nové kľúče)

Výroba vložiek podľa kľúča

Bežné služby

  • inštalácia bezpečnostných zámkov
  • montáž všetkých druhov dverových zámkov
  • drobné opravy zámkov, stavebného kovania a vložiek
  • inštalácia peňažných zámkov
  • dodávka a montáž panikového hrazdového kovania
  • oprava trezorových zámkov
  • brúsenie nožov, nožníc
  • poradenská činnosť
  • oprava autozámkov

Nudzové otváranie dverí

 mobil: 0905 327 722

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie